Πέμπτη, 26 Ιουνίου 2014

ΔΥΟ ΤΕΛΙΚΟΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ

PLAY OFF  SUPER LEAGUE
AEK-LEADOR                             2-0
NEVIS-ΚΗΦΙΣΙΑ                        3-2
DRINK TEAM-ΖΩΝΙΑΝΑ         0-2, 0-2
ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΓΥΑΛΙΝΟ         1-3,  3-5

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΑΕΚ-ΓΥΑΛΙΝΟ                            3-3 (3-2 π)
NEVIS-ΖΩΝΙΑΝΑ                       1-4, 3-3(1-3 π)

ΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΕΚ-ΖΩΝΙΑΝΑ                          

PLAY OFF  FOOTBALL LEAGUE
ΝΑΞΟΣ-ΚΛΙΚ                              5-1
ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΙ-ΧΙΜΝΑΣΙΑ       10-5
BIANCONERO-REMAL M.     3-4, 4-2
ΑΔΡΑΝΕΙΑ-BEER TEAM          3-6, 4-1

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 
ΝΑΞΟΣ-ΑΔΡΑΝΕΙΑ                    5-1
ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΙ-BIANCONERO 3-1

ΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΑΞΟΣ-ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΙ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


RIVER   8X8 2013-14


  Super league
POINTS
GAM
WIN-D-L
GOALS

1

A.E.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΗΣ

55

22

18-1-3

73-32

2

NEVIS

51

22

17-0-5

72-47

3

DRINK TEAM

48

22

16-0-6

60-40

4

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

45

22

15-0-7

80-64

5

ΓΥΑΛΙΝΟ

42

22

13-3-6

82-67

6

ΖΩΝΙΑΝΑ

39

22

13-0-9

62-53

7

ΚΗΦΙΣΙΑ

37

22

12-1-9

65-53

8

LEADOR

27

22

8-3-11

53-55

9

ΠΡΟΠΟΜΠΑΡΟ

18

22

6-0-16

25-48

10

HAIG

15

22

5-0-17

37-64

11

ΘΡΙΑΜΒΟΣ

12

22

4-0-18

23-65

12

ΗΛΙΟΣ

3

22

1-0-21

19-59



  Football league
POINTS
GAM
WIN-D-L
GOALS

1

ΝΑΞΟΣ

63

22

21-0-1

101-32

2

ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΙ

53

22

17-2-3

86-47

3

BIANCONERO

44

22

14-2-6

86-48

4

ΑΔΡΑΝΕΙΑ

43

22

14-1-7

64-55

5

BEER TEAM

40

22

13-1-8

80-68

6

REMAL MADRID

36

22

11-3-8

67-69

7

ΧΙΜΝΑΣΙΑ

33

22

11-0-11

66-76

8

ΚΛΙΚ

28

22

9-1-12

57-60

9

LA STRADA

24

22

7-3-12

55-77

10

GIDERPOOL

16

22

5-1-16

41-73

11

ΡΚΑ

2

22

0-2-20

12-56

12

ΦΑΓΕ

2

22

0-2-20

14-66

Τετάρτη, 25 Ιουνίου 2014


PROMO IN RIVER

ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ (ΙΟΥΛΙΟΣ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ)

ΓΗΠΕΔΟ 5Χ5/6Χ6  1,5 ΩΡΑ 40 ΕΥΡΩ ΟΛΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟ 7Χ7/8Χ8 1,5 ΩΡΑ  70 ΕΥΡΩ ΟΛΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ

                                   

Παρασκευή, 20 Ιουνίου 2014

ΚΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ -COLO COLO ΞΑΝΑ ΚΥΠΕΛΟ

Σε ένα πολύ δυνατό όμιλο στον Α η περσινή κυπελλούχος COLO COLO τερμάτισε τελικά πρώτη αλλά όλα τα παιχνίδια ήταν ντέρμπυ.
Στον Β όμιλο ευκολότερο το έργο του FC TOPIKO 24 PEIRAIA χωρίς απώλεια βαθμού ενώ την ευχάριστη έκπληξη έκανε η ΑΕΜ U17 στην δεύτερη θέση!

Σε ένα επεισοδιακό τελικό με πολλά νεύρα ,πολλές ευκαρείες και 3 χαμένα μακρινά πέναλτι  από το ΤΟΠΙΚΟ 24 ,η COLO COLO υπερασπίστηκε και σήκωσε δίκαια για δεύτερη φορά το κύπελο. MVP    o φύλακας -άγγελος της εστίας της Μουζάκης και και πρώτος σκόρερ ο Παππα με 8 γκολ 
Στην τρίτη θέση με νίκη στον μικρό τελικό οι ποιοτικοί AGIOI  ενω τέταρτοι αλλά με το μέλλον να τους ανήκει οι έφηβοι των ROHIBLANCOS


ΠΑΡ/FRI
20/6
20:30
AEM U17
BELGIUM
2-0

21:00
X VIRONA
ROHIBLANCOS
2-4

21:30
FC TOPIKO 24
AEM U17
4-0

22:00
X. VIRONA
COLO COLO
4-5

22:30
FC TOPIKO 24
PARALITOI
7-1
ΣΑΒ/SAT
21/6
18:30
COLO COLO
AGIOI
2-0

19:00
 PARALITOI
AEM U17
2-2

19:30
COLO COLO
ROHIBLANCOS
3-3

20:00
FC TOPIKO 24
BELGIUM
2-0

20:30
AGIOI
ROHIBLANCOS
2-1

21:00
PARALITOI
BELGIUM
2-0

21:30
AGIOI
X VIRONA
3-3
ΚΥΡ/SUN
22/6
19:00
A1 COLO COLO
B4 BELGIUM
a   2-0
PLAY OFF
19:30
A2 AGIOI
B3 PARALITOI
b 2-2 (2-1p)

20:00
A3ROHIBLANCOS
B2 AEM U17
c 5-1

20:30
A4 X.VIRONA
B1 FC TOPIKO 24 PEIRAIA
d 0-4
Semi-finals

21:00

21:30
a COLO COLO

b  AGIOI
c ROHIBLANC

d FC TOPIKO
4-1

0-2

Final ¾
22:00
ROHIBLANCOS
AGIOI
2-10
Final ½
22:30
COLO COLO
FC TOPIKO 24 P.
2-0




  Α- GROUP
POINTS
GAM
WIN-D-L
GOALS

1

COLO COLO (CHILE)


07

3

2-1-0

  10-7

2

AGIOI (GREECE)

04

3

1-1-1

5-6

3

ROHIBLANCOS (SPAIN)

04

3

1-1-1

8-7

4

X VIRONA (GREECE)

01

3

0-1-2

9-12



  B- GROUP
POINTS
GAM
WIN-D-L
GOALS

1

FC TOPIKO 24 PIREA(GREECE)

09

3

3-0-0

13-1

2

AEM U17(GREECE)

04

3

1-1-1

4-6

3

PARALITOI (GREECE)

04

3

1-1-1

5-9

4

BELGIUM (BELGIUM)

00

3

0-0-3

0-6