Παρασκευή 15 Απριλίου 2016

RIVER SUPER LEAGUE 6X6 ΑΓΓΛΙΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!! SOS BOSTEROS ME ΝΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΕΠΙ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ SAN PEDRO

Η μεγαλύτερη έκπληξη ίσως όλων των εποχών στο River camp από τους εκπληκτικούς SOS BOSTEROS που ανανεωμένοι και με σούπερ εμφάνιση πέτυχαν να μπλοκάρουν τα ατού των πρωτοπόρων και να νικήσουν 6-4. Αποτέλεσμα σοκ για την SAN PEDRO  που παρά τους τραυματισμούς που έχει βρίσκεται σε κακή περίοδο και ήδη οι διώκτες της βρίσκονται στο -2
Η DEPO δεν σταματάει να σκοράρει κατά ριπάς (14-3 τους PLAYMEN) και περιμένει ένα ακόμη στραβοπάτημα από τους πρωτοπόρους για να δει κορυφή για πρώτη φορά
Οι ALCOHOLIONS σε ένα παιχνίδι διαφήμιση του ποδοσφαίρου, είδαν ανατροπή στην ανατροπή που πέτυχαν μόλις 3 λεπτά πριν την λήξη απέναντι στους βιρτουόζους ΓΥΠΑΕΤΟΥΣ!!!
Έχαναν 1-2 στο πρώτο ημίχρονο και στην επανάληψη υπήρχε ισορροπία ανάμεσα στις δυο ομάδες με παιχνίδι όμορφο καλές επιθέσεις εκατέρωθεν αλλά και καλές επεμβάσεις από τους δυο γκολκήπερ...
5 λεπτά πριν την εκπνοή με σπουδαίες επιθετικές ενέργειες οι ALCOHOLIONS γυρνάνε το ματς σε 3-2 μέσα σε ένα τρίλεπτο ,αλλά πριν κοπάσουν οι έξαλλοι πανηγυρισμοί οι ΓΥΠΑΕΤΟΙ απαντάνε με το ίδιο νόμισμα! Δυο γκολ στα τελευταία δυο λεπτά και το τρίποντο στα αρπακτικά!
Η POWER μετά την ήττα από τους ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΥΣ έχει τώρα καυτή την ανάσα των ΓΥΠΑΕΤΩΝ ενώ την ίδια ώρα ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ και VERSUS πετύχαιναν σπουδαίες βαθμολογικά επιτυχίες