Δευτέρα 12 Δεκεμβρίου 2016

RIVER SUPER LEAGUE 6X6 ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ-ALCOHOLIONS 3-3

Στο πρώτο παιχνίδι της περιόδου είδαμε ένα όμορφο παιχνίδι με τα όλα του. Πάθος, δύναμη, καλή μπάλα, πλήθος ευκαιριών και ανατροπές του σκορ!
Με καλύτερη δυναμική μπήκαν οι "νυχτερίδες" και πήραν μέτρα στο παιχνίδι κάνοντας το 2-0 μέχρι το 18'.
Οι ALCOHOLIONS  όμως, εκμεταλλεύτηκαν δυο φάσεις και μέσα σε δυο λεπτά ισοφάρισαν φέρνοντας το ημίχρονο στα ίσα (2-2)
Στην επανάληψη το σκηνικό δεν άλλαξε ,με την ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ να έχει την κατοχή και τις ευκαιρίες και τους ALCOHOLIONS να παίρνουν τον βαθμό ισοφαρίζοντας στο τελευταίο λεπτό του παιχνιδιού.
Τελικό σκορ 3-3
Ο Λάμπρος Κασιμαδάκης πραγματικός κέρβερος κάτω από τα δοκάρια των ALCOHOLIONS προσέφερε σπουδαίες αποκρούσεις κρατώντας το σκορ σε κρίσιμα σημεία του αγώνα!